Pin
Send
Share
Send
Send


Rzemiosło, Słowo, które może być trochę niezręczne dla tych, którzy go nie znają. Niektórzy ludzie będą brzmieć jak sprzątanie domu lub zamiatanie podwórka, ale w przeciwieństwie do zadań wykonywanych w domu, Dzięki tym transakcjom Twoja gospodarka może zyskać na atrakcyjności, dzięki czemu możesz szybko znaleźć się za granicą.

I zgodnie z zeznaniami i doświadczeniami kilku osób, które wyruszyły na trasę emigracyjną i odniosły sukces w innym kraju, Istnieje 5 transakcji niezbędnych do nauki.

Jest jasne, że Te sugestie są bardziej odpowiednie dla osób, które nie mają doświadczenia zawodowego. Ludzie, którzy właśnie kończą studia i są zainteresowani nauką nowych umiejętności i zawodów, które służą za granicą.

Gdy ten kluczowy punkt zostanie wyjaśniony, zanurzymy się w oceanie wskazówki Ciekawe, jakie zaprojektowaliśmy: na przykładPierwsza praca jest zwykle jedną z najbardziej poszukiwanych za granicą: bycie kucharzem. SPOILER: Jest to jedna z najwyżej płatnych miejsc pracy za granicą. Czym jest ten drugi? Czytaj dalej, a dowiesz się.

Spis treści

  • Języki
    • Angielski

Handel, aby uczyć się dla tych, którzy chcą wyemigrować

Gotować

Kuchnia jest jednym z miejsc, w których można szybko znaleźć pracę. Dlaczego? Zasadniczo, ponieważ ludzie, którzy nie są imigrantami, mają tendencję do ucieczki od dużej ilości czasu i pracy pochłoniętej przez tę pracę. Jednak nie jest tak źle, jak się wydaje. W ogóle. Co więcej, w miarę postępów we wprowadzaniu, praca kucharza, długo, To najlepsze wynagrodzenie, do którego możesz aspirować, przynajmniej na początku swojej przygody.

Boom gastronomiczny jest ogromny. Tysiące krajów witają imigrantów, którzy chcą prosperować w świecie gotowania.

Wykwalifikowani szefowie kuchni lub kucharze w Argentynie zazwyczaj zarabiają około 3 USD za godzinę. Oznacza to, że jeśli pracujesz około 10 godzin, możesz podnieść liczbę bliską 30 USD dziennie. Jeśli postawimy się w kwocie równej jednemu tydzieńowi, zarobisz 210 dolarów. Nieźle zacząć, prawda? Dlatego wspomnieliśmy, że gotowanie jest jedną z najwyższych płatnych transakcji za granicą.

Ofert praktycznych +: Barman

Ze swojej strony koktajl bar nie wymaga tak dużego popytu jak kuchnia. Być może jest to praca trochę bardziej zrelaksowana i mniej stresująca. Potrząśnij i podaj. To są czasowniki, które służą wyjaśnieniu tego handlu. Ale to nie dlatego nie doceniamy go, daleko od tego. W rzeczywistości ze względu na swoją prostotę Może stać się jedną z najbardziej praktycznych transakcji podczas emigracji.

Ale zanim zaczniesz brać rachunki o wynagrodzeniach barmanów - które są świetne - najpierw musisz coś wziąć pod uwagę. Dobry barman wyróżnia się nauką robienia znacznej ilości napojów.

Więc możesz wziąć udział w kursach, aby nauczyć cię, jak przygotować najbardziej spożywane napoje w barach świata. Lub też, jeśli czujesz się wystarczająco dobrze, możesz Dowiedz się, jak przygotować napoje w domu za pomocą YouTube. Ogólnie rzecz biorąc, w gigantach odtwarzania wideo istnieje wiele kanałów, na których można ustawić uruchamianie. Na przykład film, który powiemy poniżej, dotyczy przygotowania najsłynniejszych koktajli: Krwawa Mary; Martinis, Mojitos; Pina Colada.

Porozmawiajmy teraz o wynagrodzeniu. Chile jest jednym z najbardziej idealnych krajów do rozwijania tego zawodu. Barman może zarobić od 350 do 500 tysięcy chilijskich peso. Odpowiednik 500 dolarów miesięcznie. Wystarczy, abyś zbudował swoje ekonomiczne mieszkanie i dał sobie sporadyczny smak.

Jedna z tendencji + trendów: Barista

Kolejny z transakcje To, co może ci bardzo pomóc za granicą, to zostać baristą. Dlaczego? Zasadniczo z dwóch prostych powodów: w środku jest duże zapotrzebowanie i Jest to jedna z najwyżej płatnych transakcji w Ameryce Łacińskiej.

Popyt w środowisku jest wytwarzany, ponieważ jest to handel, który ledwie się warzy w przeciwieństwie do innych, o których wspomnieliśmy. Ale jaki jest urok baristy ze społeczeństwem? Przyczyn jest kilka, ale głównym z nich jest przekształcenie kawy w symbol artystyczny poprzez rysowanie postaci na jej powierzchni. To jest hak. Dlatego jest tak trendy i znacznie lepiej przenumerowane.

W Mexico City barista może zarobić około 4000 dolarów miesięcznie. Postać, która z pewnością wydaje się bardzo wysoka w przypadku tak „prostej” pracy. Trudność, cierpliwość i schludność są jednak brane pod uwagę podczas przedstawiania tego zawodu. I zademonstrować poprawnie, że trio cech jest tym, co generuje całkowitą liczbę transakcji.

Tutaj w tym filmie możesz zobaczyć różne techniki, które bariści wykorzystują do budowania obrazów, które pływają sparaliżowane na palącej powierzchni kawy.


Projektant graficzny

To jedna z najbardziej praktycznych transakcji. I wygodne. Twoja praca będzie w zasięgu twojego komputera. Innymi słowy, zaoszczędzisz na transporcie, nie wychodząc z domu. Ponadto będzie to korzystne dla Ciebie jako obcokrajowca, ponieważ podczas emigracji z ograniczonym budżetem musisz dostosować pasek wydatków.

Jedna z transakcji z większą przewagą. Nie będziesz mieć harmonogramu spotkania: Możesz pracować bez stresu, aby rozwinąć cały potencjał zawarty w tym morzu kreatywności, które jest w tobie. Nie będziesz miał presji: w przeciwieństwie do szefa na karku, praca w domu zapewni Ci swobodę rozmieszczania, bez jakiegokolwiek obciążenia, projektu logo lub marki, które klient wyznaczył.

Możemy również wspomnieć o tym, że handel ten ma ogromne pole pracy. Z prostego powodu. Stopniowo pojawiają się nowe firmy, które chcą otworzyć się w świecie biznesu start-upy i inni; Jak myślisz, kogo oni przyjechali, aby wysłać swoje projekty?

Pozostawiamy najlepszą część dla tych drugich: płace. W Hiszpanii jest to jedna z najwyżej płatnych transakcji: ponad 1100 euro miesięcznie, co odpowiada 1700 dolarom miesięcznie. Czy będą się śmiać z grafików? Zakładamy, że nie.

Jedna z najwyższych płatnych transakcji: programista

Obok barismo jest jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na świecie. I to właśnie rozwój i strony internetowe stają się jedną z najbardziej poszukiwanych przez firmy transakcji: Start-upy i projekty, które potrzebują cyfrowej przestrzeni do zaprezentowania swoich pomysłów lub produktów rodzą się każdego dnia. Potrzebują więc ludzi, którzy specjalizują się w tej branży.

Ponadto, podobnie jak projektowanie graficzne, jest to praca, która nie podlega natychmiastowej presji. Ponieważ tworzenie stron internetowych nie odbywa się z dnia na dzień. Ale każdego dnia pracuje nad czymś nowym, jak rzeźbiarz, który powoli rzeźbi swoją pracę. Rezultat jest zwykle kolosalny.

Dlatego, ze względu na swoją złożoność, zazwyczaj ma jedną z najlepszych płatności: W Argentynie programista może zwiększyć swój udział w dochodach do 31 000 USD. Zdecydowanie jest to najlepsza praca do opracowania. Nie myślisz?

I tutaj, na tej stronie YouTube, znajdziesz drzwi do aspiracji do wszystkich tych korzyści, poprzez kanał, który jest głęboko skonstruowany w odniesieniu do treści, których potrzebujesz, aby nauczyć się tego handlu: Easy Code.


Wskazówka: Podróżując po każdej transakcji, prawdopodobnie wizualizowałeś podróże zagraniczne. Czy to nie powoduje emigracji, wiedząc, że są takie dobre pensje? A ponieważ mówimy o twojej przyszłej gospodarce, wiemy, że spodoba ci się ten artykuł: Czy zamierzasz wyemigrować? Oto 5 wskazówek, jak zarządzać pieniędzmi.

Języki

Możesz zostać uderzony przez dowolną z proponowanych przez nas transakcji, ale potrzebujesz czegoś innego; Niezbędne narzędzie w dobie globalizacji. Coś, co wzmocni każdą transakcję, o której myślałeś lub którą wybrałeś.

Prawdopodobnie widziałeś wiele kursów języka angielskiego w telewizji. Niektóre są drogie, a inne przeciętne. Aby nie wydawać niepotrzebnych pieniędzy na te warsztaty, udzielimy Ci szeregu wskazówek, które mogą ci pomóc posługiwać się językiem angielskim tak, jakby to był twój język ojczysty.

Oglądaj amerykańskie filmy i seriale bez napisów. Obecnie są tysiące serii, które możemy polecić, ale jest też taka, która pomoże Ci w drodze: Breaking Bad. Seria napisana przez Vince'a Gilligan proponuje proste dialogi do zrozumienia i pokazania, jak Amerykanie mówią na ulicach.

Napisz rozmowy w języku angielskim. Po zapoznaniu się z dialogami możesz zacząć pisać krótki skrypt. W ten sposób twój mózg zacznie pomagać ci w procesie uczenia się, sugerując słowa. Jednocześnie stworzysz własny słownik terminów, których możesz używać w niezbyt odległej przyszłości.

Ćwicz z kimś. Po przystosowaniu się do języka możesz porozmawiać z kimś, kto ma również zaawansowane studia. W ten sposób będziesz mógł ćwiczyć w celu ulepszenia, aż język, który wcześniej wydawał się tak skomplikowany, teraz łatwo go opanujesz.

Wnioski: Z tego, co widziałeś, jest sześć prostych transakcji do nauczenia się, że dzięki wysiłkowi, wytrwałości i nastawieniu będziesz w stanie stać się wykwalifikowanym pracownikiem w każdym z obszarów, w których pracujesz.

Nie zapominając o tym Język angielski zapewni Ci dodatkowy akcent profesjonalizmu i pewności siebie podczas wypełniania wyzwań i możliwości, które pojawiają się na horyzoncie twojego życia.

Wideo: Tymek - Język Ciała ft. Big Scythe KLUBOWE prod. C0PIK (Czerwiec 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send