Życie i podróże

Wskazówki dotyczące emigracji: 6 cennych wskazówek, jeśli udasz się do innego kraju

Pin
Send
Share
Send
Send


Przenieś się do innego kraju Jest to jedna z najbardziej skomplikowanych decyzji, jakie muszą podjąć ludzie. Nie jest łatwo opuścić kraj, w którym urodziłeś się, aby udać się do odległego miejsca pełnego nieznanych ludzi. Zawsze dobrze jest mieć pod ręką kilka wskazówek, aby wyemigrować, bo wiesz, lepiej niż przepraszam.

Za faktem emigracji do innego kraju kryją się różne powody: społeczno-ekonomiczne i naturalne. Historia pokazała nam kilka różnych przykładów: duża liczba mężczyzn i kobiet pobitych przez niszczycielskie wojny w Europie w latach 1915-1947. Albo Chilijczycy, którzy codziennie przenoszą się do innych krajów z powodu niezliczonych wstrząsów, które poruszają skorupę ziemską.

Ale także fakt Zamieszkiwanie w innym kraju może być związane z kilkoma czynnikami emocjonalnymi: Kto nie chciał przekroczyć drugiego świata, aby być z tą osobą, która go interesuje? Czy tyWeź rękę tej dziewczyny, którą widziałeś w Internecie i chodź z nią w parku?

Chęć emigracji do innego kraju może być również związana z przyciąganiem do określonej kultury lub lokalizacji geograficznej: Co roku tysiące ludzi odwiedza groby Wikingów i fotografuje piękne krajobrazy Norwegii i Szwecji.

Więc, czy musisz udać się do innego kraju w podobnej sytuacji, postępuj zgodnie z nimi5 cennych wskazówek, aby wyemigrować i przenieść się do innego kraju.

Spis treści

  • 5 wskazówek do emigracji

Dowiedz się nowych transakcji

Poinstruowanie cię w handlu, który ma wiele żądań w innych krajach, może uczynić rzeczy o wiele łatwiejszymi lub mniej traumatycznymi.

Pole gastronomiczne daje ci ocean możliwości, gdy przenosisz się do innego kraju.Kurs gotowania pozwala poznać subtelną sztukę; zawód, który otwiera milion drzwi.

Jeśli nie chodzi o kuchnię, idź ze swoim towarzyszem: barem koktajlowym. Świadectwa przyjaciół, którzy wyemigrowali ze znajomością sztuki serwowania napojów, są liczne. Ponadto, podobnie jak kuchnia, ma ogromny zakres pracy.

Ucząc się nowych umiejętności, będziesz miał więcej okazji do odniesienia sukcesu podczas emigracji.

Chociaż, jeśli piec wydaje się zniewalać, a słupki wydają się hałaśliwe, możesz nauczyć się programować i projektować. Są to inne pola, które mają dużo miejsca do pracy i są podzielone na kilka zadań: bazy danych; programowanie; projekt graficzny ...

Ale nie tak szybko Nauce handlu muszą towarzyszyć opanowanie potężnego narzędzia w dobie globalizacji: język angielski.Ponadto przy ubieganiu się o pracę będzie to przewaga nad innymi osobami, które będą ubiegać się o zatrudnienie.

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie inne transakcje mogą być przydatne, kliknij tutaj: umiejętności i transakcje, które mogą być przydatne, jeśli chcesz wyemigrować

Zarządzaj swoimi pieniędzmi bardzo dobrze

Są ludzie, którzy podróżują wygodnie i mogą od razu zyskać przewagę, ale jeśli jesteś jednym z tych, którzy mają ograniczony budżet, zwróć uwagę na tę serię porad, które Ci udzielimy.

Jedną z pierwszych rzeczy, o których powinieneś pamiętać, jest to, że musisz zrozumieć znaczenie korzystania z gospodarki na swoją korzyść. Jak?

Może nadchodzi wiadro zimnej wody.

Jeśli zamierzasz mieszkać w innym kraju, musisz zapomnieć o zakupie rzeczy materialnych - na razie niepotrzebne: buty, koszule, spodnie.

Pamiętaj, aby nadać priorytet podstawowym aspektom gospodarki: żywności, transportu, usług, podstawowych towarów,.

Zapomnij o kosztach powierzchni: dyskoteki.

Zaakceptuj fakt, że nie możesz zmarnować pieniędzy, które masz w walizce.

Wręcz przeciwnie, musisz zbudować podstawy, które pozwolą ci się utrzymać.

I weź pod uwagę Podstawowe aspekty gospodarki: koszty usług, żywność, koszty transportu i zakup niezbędnych towarów do mieszkania, takich jak: materac, pralka, kuchenka elektryczna

Chcemy powiedzieć, że: Na początku zazwyczaj trudno jest zbudować stabilną podłogę ekonomiczną, ale po wykonaniu tych czynności można zwiększyć elastyczność budżetu w oparciu o zainteresowania i upodobania.

Aby pogłębić bardziej szczegółowo, jak zarządzać swoimi pieniędzmi, kliknij link.

Role w porządku

Pamiętaj o jednej rzeczy: otrzymasz inne leczenie zgodne z prawem lub nielegalne. Różnica jest ogromna iw tych akapitach wyjaśnimy to.

Przede wszystkim musisz apostille: proces, który pozwala na legalizację wszystkich twoich dokumentów - dyplomów uniwersyteckich, dyplomów uzyskanych z kursów średnich - do większości krajów, do których chcesz wyemigrować. Wynika to z międzynarodowego traktatu, który obowiązuje od ubiegłego wieku.

Legalizacja dokumentów zapewni godne życie w innych krajach.

Proces apostille wszystkich twoich dokumentów zapewni ci status legalnego imigranta. Uzyskasz dostęp do korzyści porównywalnej z prawami obywatela.

Przyjaciele Work.joblers zorganizowali doskonały artykuł bardziej szczegółowe na ten temat: procedury niezbędne do pracy za granicą.

Poznaj prawa kraju, do którego emigrujesz

Jak pewnie się domyślasz, ta rada jest związana z poprzednią.

Należy pamiętać, że fakt, że wiesz, jest bardzo ważny związek między legalnością dokumentów a prawem imigracyjnym.

Prawa każdego kraju są zróżnicowane i zróżnicowane.

Przestudiuj prawa kraju, z którego chcesz wyemigrować, aby dowiedzieć się o obowiązkach i prawach obywateli.

Na przykład, kiedy przeprowadzasz się do Stanów Zjednoczonych, Wiza jest niezbędna, aby pobyt był jak najbardziej cichy. Władze USA zazwyczaj są nieubłagani z prawem imigracyjnym.

Krótko mówiąc, jeśli twoje dokumenty są legalne, będziesz cieszyć się zaćmą świadczeń. I jedna z najważniejszych rzeczy: w oczach prawa będziesz traktowany jak każdy obywatel.

Wizyta u lekarza

Przed wyprowadzką z kraju musisz dokonać obowiązkowego postoju. Wizyta u lekarza i uzyskać ogólny przegląd: szczepionki, hematologie, rutynowe konsultacje medyczne.

Aby spełnić trzy bardzo ważne wymagania, które sprawią, że Twoja ścieżka będzie znacznie bezpieczniejsza.

-Ochrona przed infekcjami powodowanymi przez różnorodną faunę tropikalną istniejącą w Ameryce (w przypadku, gdy zamierzasz mieszkać w jednym z jej krajów).

-Poznaj obecny stan fizyczny i immunologiczny twojego ciała, który zapobiega niewłaściwemu nawrotowi i komplikuje proces przeprowadzki do innego kraju.

Zdrowe ciało iw optymalnych warunkach będzie wspaniałym sprzymierzeńcem, gdy zdobędzie szczyt sukcesu zawodowego.

- W niektórych krajach wymagają przestrzegania środków sanitarnych, takich jak szczepienie przeciwko żółtej febrze.

Powinieneś wiedzieć dużo o tym ważnym temacie: lepiej być przygotowanym na wszelkie nieprzewidziane zdrowie. Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych wskazówek do emigracji.

Zwróć uwagę na klimat tego kraju

Wśród wskazówek, które należy wyemigrować, należy pamiętać o pogodzie, niezależnie od miejsca. Są szanse, że znajdziesz się w bardzo zimnym klimacie, na przykład w bardzo gorącym klimacie i powinieneś mieć odpowiednie ubrania.

Niech drastyczna zmiana klimatu nie zaskoczy cię.

Pamiętaj, że jeśli udasz się do kraju, w którym obsługiwanych jest więcej niż dwie stacje, będziesz musiał rozszerzyć swoją szafę. Rozważ noszenie ciepłych ubrań, jeśli wybierasz się do innego kraju, który jest zimny lub w środku zimy. Może to zrobić oszczędzaj kłopotów i pieniędzy. Niektóre ubrania są droższe, biorąc pod uwagę ich zapotrzebowanie w określonym czasie. To samo dotyczy ciepłej pogody.

Ponadto ważne jest również, aby sprawdzić, w jakich warunkach fizycznych planujesz podróżować. Wiele osób jest zwykle przyzwyczajonych do jednego klimatu i dotarcie do innego może spowodować natychmiastowy dyskomfort. Sprawdź swój stan zdrowia i sprawdź z lekarzem, co byłoby dogodne dla nagłej zmiany temperatury.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jakie ubrania należy nosić zgodnie z odczytaną pogodą: Jak powinieneś się ubierać podczas podróży: przygotuj strój na każdy sezon.

Przygotuj się na skomplikowany proces emocjonalny

Migracja ma wiele zalet i przynosi wielką satysfakcję. Każda osoba ma do czynienia z imigracją i żyje inaczej. Ale prawdą jest również, że emigracja nie jest taka łatwa, musisz być odważny. Jest to proces, na który wpływają wszystkie obszary życia: ekonomia, zdrowie fizyczne, psychiczne i emocje. Jeśli chcesz wyemigrować, nigdy nie będziesz w pełni przygotowany do pozostawienia części swojej tożsamości, wszystkiego, co wiesz (w tym swoich bliskich) i rozpoczęcia innego życia.

Dla wyemigrować i odnieść sukces w tym procesie musisz bądź ELASTYCZNY i wiem, że wszystko jest tymczasowe. Powinieneś również zrozumieć, że możliwości obfitują i przedstawiają się we właściwym czasie, który, nawiasem mówiąc, czasami nie jest czasem, którego oczekujemy. Wielu ludzi jest rozczarowanych lub doświadcza głębokiej frustracji, kiedy przenoszą się do innego miejsca i rzeczy nie idą zgodnie z planem.

Nikt nie może wiedzieć, co to znaczy być imigrantem przed opuszczeniem miejsca pochodzenia. Teraz możesz mieć świadomość, że będziesz musiał stawić czoła trudnym czasom i że w tym procesie powinieneś staraj się jak najlepiej pokonać z najlepszą postawą. Rozwijaj swoją determinację osobowości i stanowczą wolę iść do przodu

Możesz być zainteresowany: syndrom imigranta: jak uniknąć chronicznego stresu

Jeśli już podjąłeś decyzję, a teraz szukasz miejsca do emigracji, zostawimy ci wybierz zbiór najlepszych przewodników do emigracji:

JAK ŻYĆ W CHILE będąc obcokrajowcem [Kompletny przewodnik 2018]

Jak żyć w Peru jako obcokrajowiec [Kompletny przewodnik 2018]

JAK PRAWIDŁOWO EMIGROWAĆ Stany Zjednoczone [Pełny przewodnik 2018]

JAK ŻYĆ w Meksyku jako obcokrajowiec [Kompletny przewodnik 2018]

JAK ŻYĆ w Bariloche Argentina [Kompletny przewodnik 2018]

JAK ŻYĆ W BUENOS AIRES Argentyna jest obcokrajowcem [Kompletny przewodnik 2018]

Co myślisz o naszych informacjach? Zostaw nam swoją opinię 🙂

Wskazówki dotyczące emigracji: 6 cennych wskazówek, jeśli udasz się do innego kraju 4,9 (98,05%) 41 głosów [s]

Pin
Send
Share
Send
Send