Życie i podróże

Podróżowanie bez bagażu: 3 szybkie i bezpieczne sposoby osiągnięcia tego celu

Pin
Send
Share
Send
Send


Chęć podróżowania i poznawania innych kultur, języków i zwyczajów jest czymś bardzo pozytywnym i wzbogacającym. Wszyscy marzymy o poznaniu pewnego kraju, wszyscy mamy daleką miłość do miasta, które kochamy. Ale jeśli chcemy zrealizować nasze marzenie, musimy mieć dobrze zorganizowane planowanie i mieć odpowiedni budżet na przygodę, którą chcemy podjąć. Jeśli w tej chwili nie masz tych dwóch wymagań, musisz trochę poczekaćprzed zrobieniem tour du monde, zaleca się odprężenie i rozpoczęcie podróży bez bagażu.

Bardzo często zdarza się, że niezadowoleni podróżni czują się sfrustrowani brakiem niezbędnych środków finansowych na podróż lub brak czasu. Przerwij to rozczarowanie, ponieważ następnym razem przedstawimy 3 sposoby podróżowania bez wysokich kosztów i bez przenoszenia bagażu.

Spis treści

  • Zwrot w czasie
  • Wybierz się w podróż
  • Podróżuj przez kogoś innego
  • To kwestia nastawienia

Znaczący obraz pomaga nam przeżyć wyjątkowe chwile, aw konsekwencji podróżować bez walizek na czas.

Wiele razy myślimy, że podróże przemieszczają się z miejsca na miejsce i znają nowe miejsca, to prawda, ale nie do końca. Ludzie mają bardzo cenne narzędzie, my Możemy podróżować w czasie przez nasze wspomnienia. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie. Obserwując prosty obraz, możesz udać się ponownie do domu babci lub ponownie poczuć ciepło tej pięknej plaży, którą spotkałeś podczas letnich wakacji.

Aromat dobrej kawy pozwala nam podróżować bez bagażu, ponieważ przenosi nas do specjalnych miejsc.

Tak, dobrze to czytasz. Możesz się teleportować, w rzeczywistości możesz odnieść sukces wiele razy, nawet nie zauważając. I to jestsą zapachy i smaki, które przenoszą nas do specjalnych miejsc, z których nie chcielibyśmy wrócićNa przykład aromat dobrej kawy może zabrać cię za rękę do Kolumbii. Może możesz się zepsuć gotując omlet lub pyszne pain au chocolat w ten sposób pewnego dnia zjesz śniadanie w Paryżu.

Może też jesteś zainteresowany: Jak przenieść się do innego kraju i odnieść sukces: 5 cennych wskazówek

Doświadczenia osób trzecich pozwalają nam łączyć się z ich emocjami i uczuciami. W ten sposób znajdziemy sposób podróżowania bez bagażu oczami innych.

Gdy osoby trzecie publikują zdjęcia pięknych miejsc i chcą opowiedzieć historię podróży, którą zrobili, czasami jesteśmy zazdrośni, ponieważ wierzymy, że to my musimy być w tym miejscu. Zazwyczaj egoizm nas oślepia i tego nie widzimy Kiedy czytamy lub słuchamy tego, co mówi nam inna osoba, jesteśmy w stanie odczuwać empatię i łączyć się z ich uczuciami, doświadczeniami i wrażeniami.

Doświadczenia innych ludzi pomagają nam wzrastać, wiedzieć, co może działać w niektórych krajach lub miastach. Ponadto, podobnie jak podróże, doświadczenia osób trzecich pomagają nam budować nowy światopogląd.

W każdym razie z tymi trzema punktami Nie chcemy powiedzieć, że musisz się dostosować lub że nigdy nie uda ci się wyruszyć w wymarzoną podróż . Prawda jest taka, że ​​istnieje tysiąc sposobów, aby to osiągnąć, jeśli nastawisz swój umysł i pracujesz nad tym, to jest możliwe.

Celem jest podróżowanie bez bagażu. Kiedy schodzisz do pracy i planujesz podróż, musisz pamiętać, że życie jest również podróżą i że musisz się nią cieszyć, bez względu na to, gdzie jesteś i jakie masz zasoby. Jeśli cenisz małe rzeczy, będziesz przygotowany na otrzymanie najbardziej wzniosłego. Sekret polega na tym, aby wszystko się działo i płynęło we własnym tempie, ponieważ każda chwila sprawia, że ​​się rozwijamy, a każdy szczegół, nawet jeśli wydaje się głupi, wzbogaca naszą egzystencję.

Możesz także przeczytać: Jak powinieneś się ubierać podczas podróży: przygotuj strój na każdy sezon

Pin
Send
Share
Send
Send