Życie i podróże

Wakacje z dziećmi: ciesz się i zapisz TAK to możliwe

Pin
Send
Share
Send
Send


Wyjazd na wakacje z dziećmi na pokładzie jest bardzo pozytywny i przyjemny. Nie jest to jednak tajemnica, która jest również nieco chaotyczna i stresująca. Musisz być świadomy wielu szczegółów jednocześnie. I nie wspominając, że nagle dzieci wymawiają fatalne zdanie (ostatnia rzecz, którą rodzice chcą usłyszeć podczas wakacyjnej podróży), „Jestem znudzony”. Te dwa słowa powodują frustrację.

Podróż z małymi dziećmi i odrobina oszczędności na drodze nie jest tak trudna, jak się wydaje. Jeśli podejmujesz dobre decyzje, możesz trochę rozładować stres. Oto kilka wskazówek, które pozwolą Ci cieszyć się dobrym rodzinnym wypoczynkiem.

Spis treści

  • Ciesz się zasłużonymi wakacjami ze swoimi dziećmi
  • Oszczędź podczas rodzinnych wakacji
  • Wyjazd na wakacje z dziećmi jest niezbędny

Kluczem do udanych wakacji z dziećmi jest tworzenie pozytywnych linków. Cieszenie się przed wyjazdem może sprawić, że wszyscy podróżni będą mieli pozytywne nastawienie podczas podróży. Jak to osiągnąć?

Zaangażuj swoje dzieci w planowanie

Pamiętaj, że wakacje z dziećmi to miejsce, w którym każdy, bez wyjątku, może się cieszyć. Zaangażuj najmłodszych w planowanie podróży.

„Oni są dziećmi, nie rozumieją”, nie ma nic bardziej od rzeczywistości. Dzieci przez cały czas rozumieją i obserwują nasze zachowanie. Zazwyczaj, planując podróż, dorośli podejmują wszystkie decyzje i zmuszają dzieci do podążania za nami.

Jest oczywiste, że są pewne decyzje, w których dzieci nie mogą uczestniczyć, ale jest wiele innych, w których ich opinia musi się liczyć. Jeśli zaangażujesz ich w planowanie podróży, generujesz pozytywne oczekiwania. Pokaż im opcje hoteli, które nie mieszczą się w Twoim budżecie i zapytaj, które z nich lubią najbardziej. Pokaż im zdjęcia miejsca, które chcą poznać, i opowiedz im ciekawe historie o tej stronie.

Wręcz przeciwnie, Jeśli pozostają bierni w procesie podejmowania decyzji i nie tworzą powiązań, mogą czuć, że towarzyszą ci tylko w nieznanym miejscu. Dlatego nie będą mieli dobrej postawy podczas podróży ponieważ nie będą w stanie zobaczyć, że naprawdę dobrze się bawią razem. Chodzi o to, aby dać im znać, że twoja opinia jest ważna i że podróż będzie dla wszystkich.

Uprość bagaż

Wyjazd na wakacje z dziećmi nie oznacza, że ​​należy podróżować z bardzo dużym bagażem.

Tak, wiem, że trudno jest uprościć bagaż, gdy jeżdżę na wakacje z dziećmi. Ale nie jest to niemożliwe, w głębi duszy wiesz, że połowa rzeczy, które nosisz „na wszelki wypadek”, jest wielką uciążliwością, ponieważ nigdy ich nie używasz. Kończysz się zestresowaniem, ponieważ musisz uważać na więcej zabawek i więcej ubrań. Nadmiar bagażu staje się problemem, który powoduje niepotrzebne napięcie.

Noś wstępnie wybrane ubrania dla dzieci w zestawach i złożone zgodnie z liczbą dni, w których podróż potrwa.Możesz wziąć jeden lub dwa dodatkowe zestawy, a także niektóre zabawki, ale nie przesadzaj, to turystyka nie jest ruchem. To kolejny etap, w którym możesz zaangażować najmłodszych w przygotowanie podróży.

Może powinieneś znać 10 podstawowych przedmiotów podczas podróży

Postaw się na jego miejscu

Podczas wakacji z dziećmi dorośli powinni stawić czoła maluchom, aby zapewnić im dobre samopoczucie.

Za każdym razem, gdy planujesz aktywność, wchodź w buty swoich niegrzecznych towarzyszy. Kiedy jesteśmy turystami w mieście, normalne jest, że dużo chodzimy, aby wiedzieć wszystko w najkrótszym możliwym czasie. Ale postaw się w miejscu dziecka. Nie planuj dni długich spacerów.

Ważne jest, że trasa jest przedłużana z różnych powodów. Jeśli tak, uprzejmie wyjaśnij sytuację i spróbuj przestać odpoczywać. Pamiętaj, aby chłopcy byli dobrze nawodnieni i zabierali ze sobą przekąska. Nie zamieniaj jazdy w traumatyczne przeżycie.

Bądź cierpliwy

Jeśli jesteś na wakacjach z dziećmi, musisz być cierpliwy, rozmawiać z nimi i negocjować.

Pamiętaj, że chodzi o cieszenie się, nie stresuj się, jeśli sprawy nie idą zgodnie z planem. Podczas podróży i więcej, jeśli zabierasz dzieci, trudno jest kontrolować wszystko. Zwłaszcza harmonogram. Ogólnie rzecz biorąc, podczas wakacji dzieci czują, że mają prawo spać późno, wstawać późno i być bardziej chaotyczne niż zwykle.

Stwarza to stres, ponieważ czasami kupujemy pakiety wycieczek, w których konieczne jest dotarcie na czas. Ponadto, jeśli płacimy za hotel ze śniadaniem, chcemy, aby zawsze wstali wcześnie na śniadanie. Uzbrój się w cierpliwość, osiągaj porozumienia, porozmawiaj z nimi i ponownie stań na ich miejscu. Może zrobiłeś to samo, kiedy byłeś mały.

Wielu rodziców unika planowania wakacji z dziećmi, ponieważ wierzą, że wydadzą dużo pieniędzy i przegapią wspaniałe doświadczenie, które łączy ich jako rodzinę. Damy ci trochę wskazówki aby twoja kieszeń nie cierpiała zbytnio.

Możesz być także zainteresowany Czy zamierzasz wyemigrować? Oto 5 wskazówek, jak zarządzać pieniędzmi

Niskie koszty przejazdów

Podczas wakacji z dziećmi bardzo dobrze jest zaplanować wizyty w wolnych miejscach. Dzień piknikowy jest dobrym rozwiązaniem podczas oszczędzania.

Aby wyjechać na wakacje z dziećmi, trzeba bardzo dobrze zaplanować trasę. Zbadaj wcześniej, jakie miejsca możesz odwiedzić, aby nie musieć płacić (lub gdy wejście jest ekonomiczne). Załóżmy, że podróżujesz tydzień, 7 dni spróbuj zrobić 3 lub 4 wycieczki do wolnych miejsc.

Na przykład można odwiedzić muzeum, symboliczny plac lub rodzinny dzień z piknikiem w parku. Ludzie myślą, że im droższe miejsce, tym więcej będą się cieszyć. To nie do końca prawda.Pozytywne środowisko, które generujesz i chęć, którą każdy musi cieszyć, zawsze będzie miało znaczenie.

Promocje dla dzieci

Aby cieszyć się wakacjami z tańszymi dziećmi, szukaj promocji i firm, które są przyjazny dla rodzin

Obecnie wiele linii lotniczych, rejsów, hoteli i parków ma stałe promocje (lub w niektóre dni) gdzie dzieci nie płacą lub płacą połowę przewidzianej ceny. Badania, ta strategia jest coraz bardziej popularna wśród firm, które nazywają siebie przyjazny dla rodzin. Innym faktem, o którym powinieneś pamiętać, jest to Wiele razy pakiety rodzinne są tańsze, gdy kupujesz w miejscu docelowym.

Budżet na kaprysy

Podczas wakacji z dziećmi niezbędne jest budżetowanie wszystkiego. Powinieneś nawet rozważyć specjalny budżet na te kaprysy, które pojawiają się po drodze.

To normalne, że dzieci pytają o wszystko, co widzą podczas podróży. Nie możesz powiedzieć „nie” na wszystko, ponieważ byłoby to zbyt drastyczne (postaw się na ich miejscu). Jednak Możesz zrobić realistyczny budżet, ile wydasz na te przekąski. W ten sposób dowiesz się, które kaprysy powiesz „tak” i co inni powiedzą „nie”. Na przykład, jeśli zabawka zużywa całkowity „budżet na kaprysy”, nie czuj się źle, odpowiadając „nie”.

Jeśli dobrze planujesz, nie będziesz jak ogr, który kradnie szczęście dzieciom, ale nie skończysz smutny i zrujnowany, wydając dwa razy tyle, ile zaplanowałeś na podróż.

Wyjazd na wakacje z dziećmi jest bardzo pozytywny i pocieszający. Nie przestawajcie żyć tym doświadczeniem, zostawiajcie ważne wspomnienia w pamięci waszych dzieci.

Wyjazd na wakacje z dziećmi jest bardzo pozytywny, ponieważ w tym czasie skupiasz się na nich. Ponadto sprawiasz, że czują się ważni, ponieważ mają możliwość dzielenia się jakością czasu, co jest bardzo trudne dzisiaj. Tak Spróbuj zasiać w swoich dzieciach piękne wspomnienia, w których jesteś obecny.

Wycieczki zaczynają się od momentu, w którym zaczynasz śnić o nich i ekscytować się pomysłem. Zaangażuj swoje dzieci od samego początku i zaplanuj dobrą trasę, która pasuje do realistycznego budżetu. W ten sposób wszyscy będą mieli przyjemne, ekonomiczne i bezstresowe wakacje.

Wideo: Rodzinka Barbie - Zosia idzie do żłobka. Bajka dla dzieci po polsku. The sims 4. (Czerwiec 2020).

Pin
Send
Share
Send
Send