Życie i podróże

Jak podróżować na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 z Kolumbii

Pin
Send
Share
Send
Send


To już fakt, wybór jest w Pucharze Świata. Jeśli jesteś prawdziwym fanem, zastanawiasz się, jak możesz podróżować z Kolumbii na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018. Może uważasz, że to drogie. Ale zauważ, że nie tak bardzo. Tutaj zostawiamy Ci to, co musisz wiedzieć, aby spełnić swoje marzenie i wspierać wybór.

Spis treści

  • Jak dostać się do Rosji 2018
  • Zasady wjazdu do Rosji
  • Zakwaterowanie w Rosji
  • Co jeść w Rosji
  • Jak poruszać się między miastami podczas Pucharu Świata
  • Wymiana walut
  • Ważna uwaga

Jeśli chcesz podróżować do Mistrzostw Świata w Rosji 2018, kup bilet jak najszybciej.

Najprostszym sposobem na wyjazd do Rosji 2018 jest wynajęcie biura podróży, które oferuje kompletny pakiet. Najlepsze jest to, że dbają o bilet lotniczy, zakwaterowanie, transfer, dwujęzyczne przewodniki i bilety na mecze, w których chcesz uczestniczyć. Pakiety te różnią się ceną w zależności od oferowanych przez nich produktów. Ceny mogą wynosić od 12 000 USD do około 30 000 USD.

Ta opcja jest najwygodniejsza, ale nie jedyna.Najbardziej wskazaną rzeczą jest to, że na trasie lotu masz jeden lub dwa przystanki, które znacznie obniżą koszt biletu. Bilet w obie strony na tę datę wynosi około 2000 USD. Ale pamiętaj, że wraz ze zbliżaniem się daty koszty wzrosną.

Jeśli odważysz się zaryzykować na własną rękę, oto ogólne informacje, które będą bardzo przydatne, abyś mógł wyjechać na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018

Możesz być zainteresowany: Życie w Bogocie: jaki jest koszt życia w stolicy Kolumbii

Jeśli jesteś Kolumbijczykiem i chcesz podróżować na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018, NIE potrzebujesz wizy.

Aby wjechać do Rosji, potrzebujesz wizy. Istnieje jednak 30 krajów, które mają specjalne koncesje. Na przykład obywatele Argentyny, Nikaragui, Brazylii, Wenezueli, Peru, Urugwaju, Chile, Ekwadoru i KOLUMBIA ma możliwość przebywania w Rosji do 90 dni BEZ POTRZEBY PRZETWARZANIA WIZY.

Identyfikator wentylatora

Aby podróżować bez problemów do Mistrzostw Świata w Rosji 2018, musisz przetworzyć identyfikator Fan.

Aby udać się na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018, musisz przetworzyć identyfikator Fan. Jest to spersonalizowana karta, którą każdy, kto zamierza wejść na stadion podczas Mistrzostw Świata 2018 w Rosji (rosyjskiej, zagranicznej lub dziecięcej), musi mieć przy sobie.

Bez identyfikatora wentylatora NIE będziesz mieć dostępu do stadionów, więc masz bilet do gry. Aplikacja i dostarczenie Fan ID są bezpłatne. Można to zrobić online po potwierdzeniu prośby o bilety na mecz przez FIFA.Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat sprzedaży biletów na wizytę w Pucharze Świata: Bilet FIFA

Aby wykonać proces Fan ID, musisz podać następujące informacje: imię i nazwisko, data urodzenia, płeć, informacje o paszporcie (numer seryjny, numer itp.), obywatelstwo, numer telefonu, adres e-mail, kod pocztowy (do wysłania dowodu tożsamości).

Musisz także wysłać zdjęcie w formacie jpg lub jpeg, które nie waży więcej niż 1 MB i ma rozmiar nie większy niż 420 × 525.Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat identyfikatora wentylatora, możesz odwiedzić: Standardy Fan ID

Jeśli chcesz podróżować na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018, musisz dobrze zaplanować zakwaterowanie a nawet więcej, jeśli zamierzasz przejść z jednego miasta do drugiego, aby kontynuować wybór.

Hotele

W Rosji można zatrzymać się w 5-gwiazdkowych hotelach, takich jak Sheraton.

W Rosji można znaleźć duże sieci hotelowe jak Marriott, Hilton i Sheraton. Otrzymujesz również „Mini hotele” składające się z 4 i 3 gwiazdek, które oferują również usługi ze wszystkimi wygodami.

Hostele

Hostele są bardzo popularne w Rosji i oznaczają dość tanią alternatywę.

Hostele są bardzo popularne w Rosji i całej Europie. Pokoje są zwykle dzielone między mężczyzn i kobiety. Większość hosteli oferuje gotowanie. Jest to opcja, którą możesz rozważyć, jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Apartamenty

Płacenie za mieszkanie za noc jest inteligentną opcją, jeśli podróżujesz w grupie.

W Rosji mieszkania są wynajmowane za noc. Jest to najlepsza opcja, jeśli podróżujesz z kilkoma osobami. Razem płacą za mieszkanie i będą mieli kuchnię (aby zaoszczędzić pieniądze) i nie będą spać z nieznanymi ludźmi.

W Rosji istnieją lokalne i międzynarodowe sieci restauracji. Tepemonk to lokalna sieć fast foodów dobrze znana w tym kraju.

Jak już powiedziałem, jeśli masz możliwość wynajęcia miejsca, które ma kuchnię, byłoby świetnie. Restauracje w Rosji są dość zróżnicowane (dla wszystkich smaków) ale trochę drogie. Ponadto wiele miejsc ma tylko menu w języku rosyjskim. Jeśli nie znasz języka, nie będzie łatwo wybrać coś, co ci się podoba.

Wręcz przeciwnie, supermarkety mają żywność po atrakcyjnej cenie. Możesz ugotować śniadanie i kolację. Opuszczasz kulinarną przygodę tylko na lunch. Jeśli przebywasz w miejscu, w którym NIE ma kuchni, spróbuj włączyć do płatności hotelowej przynajmniej śniadanie.

Miasta-gospodarze Są to: Moskwa, Petersburg, Kasan, Soczi, Jekaterynburg, Kaliningrad, Niżny Nowogród, Rostów nad Donem, Samara, Sarańsk, Wołgograd.

Jeśli chcesz towarzyszyć drużynie narodowej we wszystkich meczach, musisz przejść z jednego miasta do drugiego. Istnieją trzy sposoby, aby to zrobić, wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom. Wszystko zależy od miasta, do którego powinieneś się udać i odległości, jaką musisz pokonać. Spróbuj przejść z wystarczającą ilością czasu, ponieważ niektóre odległości są bardzo długie.

Pociąg

Jeśli udasz się na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018, zdasz sobie sprawę, że Rosja ma bardzo szeroki system kolei.

Rosja ma połączenia kolejowe na prawie całym swoim terytorium. Jeśli uważasz, że najlepiej jest podróżować pociągiem, Możesz kupić bilet z wyprzedzeniem za pośrednictwem strony internetowej i dokonać rejestracji elektronicznej na godzinę przed godziną odlotu.

Pociągi w Rosji są pasażerskie i szybkie. Pociągi pasażerskie mają łóżka piętrowe (w klasie ekonomicznej) i łóżka (w klasie Premium). W pociągach dużych prędkości samochody dzielą się na trzy klasy: «ekonomiczne», «biznes»I« pierwszy ».

Należy zauważyć, że jeśli masz identyfikator wentylatora, możesz TRANZYĆ BEZPŁATNIE przez pociągi miast-gospodarzy.

Autobus

podróż autobusem między jednym a drugim miastem może nie być najwygodniejsza, ale może być ekonomiczna.

Autobusy są ekonomiczną alternatywą. Podróż może trwać od 6 do 12 godzin. W większości miast dworce autobusowe znajdują się tuż obok stacji kolejowych. Harmonogram jest dostępny w Internecie. Możesz kupić (lub zarezerwować) bilet na stronie internetowej firmy lub kupić go osobiście. Potrzebny będzie paszport i karta.

Samolot

Wszystko, co jest „tanie”, jest mile widziane. Pobeda oferuje tanie i częste wewnętrzne usługi lotnicze.

Transport lotniczy to kolejna opcja, jeśli chcesz zapłacić trochę więcej i wygodnie podróżować. Pamiętaj, że generalnie lotniska są daleko od miasta, więc powinieneś dodać w budżecie koszt autobusu, taksówki lub pociągu, który zabierze Cię do cywilizacji.

W Rosji jest „Pobeda”Która jest linią LOW COST. Podczas tych lotów pasażerom nie oferuje się żywności, a bagaż podręczny jest ograniczony. Jest to jednak świetna alternatywa, jeśli chcesz zapisać.

Możesz być zainteresowany: Podróżowanie z tymi lekami może spowodować poważne problemy prawne

Znajdź domy wymiany poza lotniskami. Zwykle mają korzystniejsze stawki.

Jeśli chcesz podróżować do Mistrzostw Świata w Rosji 2018, musisz poinformować się o wymianie walut. W Rosji nie można dokonywać płatności walutowych. Transakcje walutowe mogą być przeprowadzane w bankach lub w autoryzowanych domach wymiany. Można je łatwo znaleźć na ulicach miasta. Niektóre są otwarte 24 godziny. Waluty można również wymieniać w rublach na lotnisku, ale ogólnie kurs wymiany jest mniej korzystny niż w mieście.

Może Jesteś zainteresowany czytaniem: Czy zamierzasz wyemigrować? Oto 5 wskazówek, jak zarządzać pieniędzmi

Jeśli chcesz podróżować na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018, przygotuj się i nie przegap żadnych szczegółów.

Chociaż Mistrzostwa Rosji w 2018 roku odbędą się w sezonie letnim, prawdopodobnie poczujesz zimno. W niektórych miastach Rosji lato nie jest tak gorące, a nocą temperatura zwykle znacznie spada. Zapakuj parę płaszczy, to wystarczy.

Jeśli należysz do kraju, w którym musisz ubiegać się o wizę, aby podróżować do Rosji 2018, możesz poprosić o Fan ID, a to wystarczy, aby wejść na Mistrzostwa Świata.

Ach, pamiętajcie o przyniesieniu adapter wtyczki. Brzmi logicznie, ale zawsze zapomniane.

Przygotuj swój bagaż, jesteś więcej niż gotowy, aby ŚLEDZIĆ KROKI WYBORU w Pucharze Świata w Rosji 2018.

Możesz być zainteresowany: 5 nawyków nie będziesz mógł się oprzeć, jeśli mieszkasz w Kolumbii

Pin
Send
Share
Send
Send