Życie i podróże

Jak wyglądać pięknie podczas podróży: praktyczne wskazówki

Pin
Send
Share
Send
Send


Podróżowanie jest bardzo przyjemne. Ale wiele razy, aby dotrzeć do celu, musisz spędzić niekończące się godziny w samolocie, pociągu lub autobusie. Niezależnie od środka transportu i bez względu na to, jak długo podróżujesz, powinieneś wyglądać pięknie podczas podróży.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy nie chcą stracić glamour Tylko dlatego, że podróżujesz, jeśli chcesz pozostać wiernym swojemu stylowi, gdziekolwiek jesteś. Powinieneś wdrożyć te proste wskazówki.

Spis treści

  • Wybierz proste i odpowiednie przedmioty
  • Wyglądaj pięknie podczas podróży = Zdrowie

Tutaj obowiązuje zasada „mniej znaczy więcej”. Możesz wygodnie podróżować i wyglądać promiennie na drodze. Musisz tylko wybrać praktyczne elementy, które dostosowują się do Twojego stylu i ducha podróży.

Uzupełnić

Aby wyglądać pięknie podczas podróży, makijaż powinien być jak najbardziej naturalny.

Makijaż jest najlepszym sprzymierzeńcem, gdy poprawia naturalne piękno. Jednak Podczas długiej podróży makijaż może stać się naszym największym wrogiem i sprawić, że będziemy wyglądać jak prawdziwa katastrofa.

Więc wyglądać pięknie podczas podróży spróbuj użyć jak najmniejszego makijażu. Odsuń się od podstaw, ponieważ mają tendencję do pękania. Ale jeśli jesteś jednym z tych, którzy nie mogą przestać stosować bazy, upewnij się, że tak dość lekkie. Wcześniej nie zapomnij zastosować towarukrem nawilżający.

Użyj półprzezroczysty proszek sypki wyeliminować jasność twarzy, cienie, które wyglądają jak odcień skóry, błyszczyk do ust, gładki eyeliner i tusz do rzęs. Ale uwaga, Jeśli podróż jest bardzo długa i musisz spać, tusz do rzęs nie jest dobrym pomysłem.

Po wybraniu lakieru do paznokci spróbuj uzyskać neutralny kolor. Zazwyczaj rygor podróży powoduje, że szkliwo trochę się obiera. Jeśli użyjesz bardzo ciemnych kolorów, obrażenia będą bardziej widoczne i sprawią, że będziesz wyglądać nieostrożnie.

Wygodny strój

Wybierz strój, który sprawi, że poczujesz się komfortowo i bezpiecznie. Ten stan komfortu odbija się na twojej twarzy i sprawi, że będziesz wyglądać piękniej.

Podróże w podróż mogą być męczące, a jeśli nosisz nieodpowiednie ubrania, stają się koszmarem. Twarz goryczy i dyskomfortu nie sprawi, że będziesz wyglądać pięknie podczas podróży. Zapomnij o obcasach i sandałach z tysiącami pasków (jakkolwiek wygodne mogą się wydawać).

Co do obuwia, Zawsze dobrze jest nosić zamknięte buty, które można łatwo obsługiwać. Jeśli podróżujesz autobusem 6 lub 12 godzin, na pewno chcesz zdjąć buty. Na lotnisku nie będziesz chciał opóźniać procesu wejścia, próbując odwiązać warkocze lub zdobyć zapięcie sandałowe. Pamiętaj, aby nosić skarpetki Więc nie robi się zimno i są ciemne na wypadek, gdyby zabrudziły się po drodze.

Nosisz dżinsy lub lekkie tkaniny, które nie marszczą się. Zawsze powinieneś go nosić kurtka lub płaszcz. Jeden szalik Ochroni Cię przed zimnem i zapewni Ci szykowne i ciekawe powietrze. Są również łatwe do spakowania, jeśli dojdziesz do gorącego miejsca, możesz je złożyć i przechowywać w portfelu. Last but not least, mieć trochę pod ręką okulary przeciwsłoneczne.

Możesz również przeczytać, jak powinieneś się ubierać podczas podróży: przygotuj strój na każdy sezon

Kluczowe produkty

Zapakuj swój ulubiony zapach i nie zapomnij o naczyniach do higieny osobistej.

Aby wyglądać pięknie podczas podróży, musisz mieć prostą fryzurę. Jeśli wybierasz się w długą podróż, unikaj bardzo skomplikowanych kucyków i wszystkiego, co powstrzymuje cię przed odpoczynkiem głowy. Pamiętaj, aby przynieść szczotkę do włosów. Możesz więc czesać włosy trochę przed dotarciem do celu.

Zapakuj szczoteczkę do zębów i pastę do zębów do swojego bagażu więc możesz umyć zęby przed przybyciem. Jeśli widzisz, że nie jest to możliwe, trzymaj w torbie kilka mennic, aby zawsze mieć świeży i przyjemny oddech.

Jeśli nie podróżujesz samolotem, możesz nosić aerozole. Tak upewnij się, że masz próbkę swojego ulubionego zapachu i mokre chusteczki.

Aby wyglądać pięknie, nie tylko zadbaj o swoje ubrania i makijaż. Powinieneś się także martwić, że nie popełnisz ekscesów. Zachowaj zdrowie i energię podczas podróży.

Nawodnienie

Aby wyglądać pięknie podczas podróży, musisz pozostać uwodniony od wewnątrz. Nie zapomnij pić dużo wody.

Jeśli chcesz wyglądać pięknie podczas podróży, upewnij się, że jesteś nawodniony na drodze.. Zwykle podczas podróży spożywamy dużo alkoholu, soków butelkowanych lub napojów bezalkoholowych. Idealnie, za każdym razem, gdy jesteś spragniony, pij wodę.

Jeśli podróżujesz samolotem, pij więcej wody (co najmniej co godzinę) ponieważ będziesz narażony na większe odwodnienie. Woda sprawi, że Twoja skóra będzie świeża, a włosy lśniące przez cały czas.

Możesz być zainteresowany wiedzą, jak zachować kondycję podczas podróży: wskazówki, jak to osiągnąć

Jedzenie

Podczas podróży powinieneś zadbać o swoją dietę. Unikaj ekscesów i nie przejdziesz przez niewygodne sytuacje.

Kolejnym elementem, który powinieneś zadbać podczas podróży, jest Twoja dieta. Nie jedz niczego, by „uspokoić głód”. Kiedy tracimy kontrolę nad jedzeniem podczas podróży, mamy złe czasy, a nawet litość, ponieważ jedzenie może być dla nas złe. Weź ze sobą zdrowe przekąski, które już znasz i nie skrzywdzą cię.

Przerwa

Aby wyglądać pięknie podczas podróży, musisz dać swojemu ciału czas na uzupełnienie energii i odpoczynku.

Sen to najlepszy makijaż. Jeśli chcesz wyglądać pięknie podczas podróży, musisz dać sobie czas na odpoczynek. Jeśli to możliwe, zabierz ze sobą poduszkę podróżną (tych umieszczonych na ramionach) lub maskę do spania.

Podczas bardzo długiej podróży nie zaleca się spędzania godzin na oglądaniu filmów lub sprawdzaniu telefonu komórkowego. Jeszcze mniej, jeśli podróżujesz do pracy. Nie będziesz chciał dostać się na spotkanie z czerwonymi oczami i zmęczoną twarzą.

Jeśli zastosujesz to wszystko, będziesz gotowy wyglądać promiennie podczas następnej podróży. Poznaj cały świat bez utraty stylu i bez utraty komfortu.

Pin
Send
Share
Send
Send