Życie i podróże

Dowiedz się, jak podróżować do Indii z ograniczonym budżetem

Pin
Send
Share
Send
Send


Jeśli chcesz podróżować tanio do Indii ale nie wiesz od czego zacząć, niespodzianka! Dotarłeś na właściwe miejsce. Poniżej przedstawiam pełny przewodnik po tanich podróżach do Indii w 2017 roku.

Najpierw musisz to wiedzieć Indie to wspaniały kraj, kolorowe, z dużą różnorodnością kontrastów i najlepszymi: Tanie!. Ten kraj jest bardzo ekonomicznym miejscem turystycznym.

Teraz przełamię każdy ważny krok, aby dotrzeć do celu i cieszyć się nim w pełni.

Spis treści

 • Wizy
 • Budżet na tanie podróże do Indii
 • Szczepienia
 • Transport
 • Zakwaterowanie w Indiach
  • Hotele w Delhi
  • Hotele w Bombaju
  • Hotele w Varanasi
 • Kultura w Indiach
 • Wskazówki dotyczące podróży do Indii

Wszystko cudzoziemcy potrzebują wizy wejść do kraju. Najpierw musimy złożyć wniosek wizowy na stronie internetowej rządu Indy, tam będą szukać informacji o ambasadzie Indii w kraju pochodzenia lub kraju, z którego chcą uzyskać informacje.

Jest ich kilka rodzaje wiz Aby wejść do Indii i pozostać w Indiach, czas jej ważności jest różny w zależności od przypadku. Dlatego wizy elektroniczne Są ważne przez miesiąc od momentu przybycia do Indii.

Z drugiej strony regularne wizy turystyczne Są one generalnie ważne przez 3 do 6 miesięcy, a są one ważne od momentu ich przyznania. Możliwe jest również uzyskanie wizy na okres dłuższy niż 6 miesięcy. Na przykład Obywatele USA którzy ubiegają się o wizę mogą mieć wpis 10 lat.

Być może zainteresuje Cię: Podróż do Tajlandii jako para: 5 miejsc do spotkania + 5 wskazówek

Jak powiedziałem powyżej, tanie podróże do Indii są więcej niż możliwe. Ten kraj pasuje niemal do każdego budżetu, przechodząc przez tanich turystów, wycieczki dla wszystkich podróżników i osób podróżujących w interesach na wysokim poziomie. Indie oferują wszystkie zakresy ekonomiczne.

Wycieczka przez 20 dni dla 2 osób

Indie używają rupii, ale ceny tutaj odzwierciedlone są w dolarach. Jednak mówię, że 100 rupii (INR) wynosi 1,55 $.

Hosting: $580
Transport w Indiach: $275
Posiłki i napoje: $378
Różne wydatki: $180
Cena lotu za osobę w obie strony:$791

W sumie za przygodę z tymi cechami, musieliby liczyć na przybliżoną ilość: $2200 

Woda lub napój bezalkoholowy kosztuje od 10 do 40 INR, śniadanie i lunch 40-100 INR. Te są przedziały cenowe, które znajdziesz w Indiach.

Możesz być zainteresowany: porady dotyczące samotnej podróży: najlepsze miejsca do odwiedzenia

The szczepionki do podróży do Indii są ważnym tematem. Musisz mieć szczepionkę przeciwko: cholerze, wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B, tężcowi-błonicy, durowi brzusznemu, ta szczepionka nie nakłuwa cię, więc powinieneś wziąć 3 dawki tabletek zwanych „vivotif” i trwają 3 lata.

Z drugiej strony, powinieneś stosować profilaktykę przeciwko malarii, ponieważ ta choroba nie ma szczepionki, dlatego zaleca się zapobieganie za pomocą takich leków jakMalarone

Podobnie denga, leiszmanioza i malaria nie mają szczepionki z tego powodu. spróbuj użyć środka odstraszającego przeciw owadom, a tym samym uniknąć zarażenia.

On transport w indiach jest bardzo zróżnicowanyMa wiele opcji dla miast wewnętrznych i zewnętrznych. Pociągi, taksówki, autobusy, motocykle, jeepy, tuk tuk, riksze, a nawet rowery. Jednym z kluczy do taniego podróżowania do Indii jest wiedza wykorzystywać ich metody transportu i być w stanie je w pełni wykorzystaćOto niektóre z nich:

Pociągi Są to najczęściej używane środki transportu w Indiach, są tanie i szybkie, a linie kolejowe łączą cały kraj.

Istnieją dwa typy typów autobusy, Lokalny i turystyczny. Pierwszy dotyczy krótkich odległości (nie przekracza 5 godzin), ale nie jest bardzo wygodny, ale dla odległości niezbyt długich są idealne.

The autobusyturystyczny (każdy może z nich naprawdę korzystać) są na większe odległości i są bardziej komfortowe i przestronne. Mają nawet kabiny sypialne z miejscem dla 2 osób.

On Riksze powszechnie znany jakoTuk Tuk, W Indiach jest to wspólny transport. To jest w zasadzie trójkołowy motorowy. Możesz podzielić się nim lub pójść prywatnie, jeśli zdecydujesz się podróżować samotnie, cena nieco wzrośnie.

The taksówki w indiach Są częstą i odpowiednią metodą transportu. Jednak ceny zmieniają się za bardzo, ponieważ niektórzy kierowcy odmawiają korzystania z licznika.

Hotele w Delhi

Jeśli zamierzają podróżować tanio do Indii i zdecydować poznaj Delhi Oto kilka opcji na pobyt:

Grand Godwin

Ten hotel jest wygodny i czysty, jeśli chcesz mieć prawdziwy kontakt z Indiami każdego dnia Znajduje się w idealnym miejscu.

Smyle Zajazd

Uczciwe w centrum Delhi i 5 minut od dworca kolejowego.

Hotele w Bombaju

Mówię ci, że to miasto jest bardzo drogie. Ponadto trudno jest uzyskać hotel, ale nie jest to niemożliwe, oto kilka opcji:

Residency Hotel Fort

Wygodne i czyste, nie jest zbyt ekonomiczne, ale warto. Ponadto znajduję w pobliżu dworca kolejowego CST. Możesz płynnie poruszać się po obszarze.

Kumkum Hotel

Ten hotel jest dość drogie, pokój może kosztować 30 dolarów za noc, ale Oferuje on bezprzewodowy dostęp do Internetu, śniadanie i klimatyzację.

Hotele w Varanasi

Różnica w cenie jest dość zaskakująca, tutaj pokój nie może kosztować 9 dolarów, ale wspólny zakres cen wynosi od 10 do 20 USD

Hostel STOPS

Ten hotel jest dość ekonomiczny, jest bardzo poszukiwany przez turystów z całego świata i jego atmosfera jest bardzo miła. Ganges i miejsca kremacji znajdują się 5 minut od hotelu.

Kultura w Indiach

Mieszanka kultur w Indiach jest bardzo duża, spróbuj opisać to, by powrócić do tego niekończącego się postu, ale mogę ci powiedzieć kilka ważnych wydarzeń.

Wskazówka

W niektórych restauracjach wliczony jest koszt usługi (robi to tylko najbardziej luksusowa i wyższa klasa). Jak w wielu miejscach wskazówki są bardzo cenione i oczekiwany. Ale to Nie oznacza to, że jesteś zobowiązany to daćJeśli nie byłeś zadowolony z usługi, nie musisz tego robić.

Z drugiej strony, w Indiach jest nazwa do napomknięcia (może również odnosić się do „przekupstwa”):bakszysz.

W każdym razie te „dodatkowe” wydatki nie oznaczają znacznych wydatków, ponieważ przetłumaczone na dolary, te wskazówki są minimalne. Tak więc tanie podróże do Indii są nadal możliwe.

Powinieneś wiedzieć, że za prawie wszystko zostaniesz poproszony o nagrodę w zamian, co nie jest zbyt dobre. Jeśli niestety znajdziesz się w sytuacji, która łamie prawa, radzę nie oferować pieniędzy „łapówki” ani nie zaakceptuj, jeśli cię zapytają, zapytaj, jaka jest grzywna i zrób wszystko legalnie.

Gościnność

Indie mają bardzo kulturę szpital z obcokrajowcami. Większość ludzi będzie bardzo miła i ciekawa rozmawiać z tobą. Zalecam zachowanie ostrożności w tym momencie. Jak wszędzie, aby być ostrożnym, trzymaj pieniądze i paszport w bezpiecznym miejscu.

Również, zgodnie z ich kulturą jeśli jesteś kobietą i jesteś bardzo „przyjacielska” w stosunku do mężczyzn z Indii, mogą to traktować jako wskazówkę. Wielu doświadczonych podróżników zaleca bycie przyjacielskim, ale utrzymywanie dystansu, a tym samym unikanie nieporozumień.

Religia

Co do twojego religia, Indie są głównie hinduskie. Chociaż kraj jest zachodni, szczególnie w dużych miastach, Są bardzo ostrożni w stosunku do swoich zwyczajów.

Może to być przydatne: 10 podstawowych przedmiotów podczas podróży

Ganges

Nic na świecie nie mówi Hindusowi, że Ganges jest brudny. Ta rzeka jest dla nich szczególnie święta, tu życie zaczyna się i kończy.

Uważa się, że przy każdym nurkowaniu w rzece grzechy są wymywane, więc możesz zobaczyć różnych ludzi, którzy myją tam swoje ubrania, kąpią się, medytują, kąpią dzieci i zostawiają swoich bliskich już zmarłych.

Zwykle gnijące zwłoki pływają wzdłuż rzeki, powodem są nie tylko przekonania religijne, ale i ekonomiczne, niektóre rodziny nie mają wystarczających pieniędzy na pogrzeb, więc muszą je zostawić w rzece.

Wiemy, że ten kraj jest ekonomiczny, ale jedynym silnikiem, który należy wiedzieć, nie powinno być tanie podróżowanie do Indii. Chociaż ten kraj jest bardzo ekscytujący i z głęboką duchowością, mówię wam, że nie jest to łatwy kraj i więcej, jeśli jesteście na Zachodzie. Zwyczaje są zupełnie inne od tego, co znaliście wcześniej i zaskakują was w każdej chwili.

Zalecam zapoznanie się z tymi zaleceniami przed podjęciem decyzji o poznaniu Indii.

 1. Nie pij wody z kranu ani ze źródeł, nie próbuj pić wody mineralnej, która jest idealnie butelkowana i zapieczętowana.
 2. Użyj krem przeciwsłoneczny, chroń się przed słońcem w okularach, czapce i kapeluszu, aby uniknąć oparzeń.
 3. Użyj lekka odzież z tkaniny, bawełna i len to doskonałe opcje. W ten sposób nie tylko zadbasz o upał, który tam robi, ale także nie przyciągniesz zbytniej uwagi.
 4. The jedzenie w indiach Jest ostry i wiele razy, nawet jeśli zamówisz bez ostry, nie zwrócą większej uwagi. Staraj się także uważnie obserwować, gdzie jesz i unikaj słynnej „biegunki turystycznej”.
 5. Bądź pełen szacunkuPomimo tego, że w dużych miastach przyjaźni się z obcokrajowcami i liberałami, w małych miasteczkach staraj się ubierać swoje ręce i nogi, bądź dyskretny i skromny.
 6. Szanuj miejsca kultu w Indiach Ważne jest, aby zdjąć buty w świątyniach, gdzie robią to miejscowi
 7. Jeśli zamierzasz to zrobić fotografie w indiach: pytaj o pozwolenie przed zrobieniem tego, mogą wziąć to bez szacunku.

Mam nadzieję, że podobała ci się podróż i pamiętaj, odważ się na przygodę.

Możesz być zainteresowany: Mówią, że Taj Mahal stracił swój urok, dowiedz się dlaczego

Pin
Send
Share
Send
Send