Kategoria Życie i podróże

Życie i podróże

10 niezbędnych przedmiotów podczas podróży

Jakie przedmioty powinniśmy nosić podczas podróży? Zwykle zależy nam na trasie, pieniądzach i ubraniach, które będziemy potrzebować do naszego celu. Jednak obiekty, które mogą być niezbędne, a które pomogą nam znacznie ułatwić nasz pobyt, zostają zapomniane. Dlatego w tym artykule pokażemy 10 podstawowych obiektów, których NIE MOŻESZ przestać dodawać w bagażu: Możesz być także zainteresowany: Jak powinieneś ubierać się podczas podróży: przygotuj strój dla każdej stacji Spis treści Mapa dokumentów Zestaw medyczny z obiektami awaryjnymi Notatnik adnotacji Ochrona przeciwsłoneczna Komar A książka Wymienna obudowa Zasilacz Dokumenty aparatu Przejrzyj najważniejsze dokumenty dla kraju, który zamierzasz odwiedzić.
Czytaj Więcej
Życie i podróże

Zespół imigrantów: jak uniknąć chronicznego stresu

Syndrom Imigranta, znany również jako Syndrom Ulyssesa, jest psychologicznym obrazem chronicznego stresu generowanego przez różne trudne sytuacje, które dotykają imigranta. Każda osoba, która opuszcza swoje miejsce pochodzenia, doświadcza głębokiego pojedynku, ponieważ pozostawiła część swojej tożsamości, swojej rodziny, swoich przyjaciół, swój status społeczno-ekonomiczny.
Czytaj Więcej
Życie i podróże

JAK ŻYĆ W BUENOS AIRES Argentyna jest obcokrajowcem [Kompletny przewodnik 2019]

Codzienne życie w Buenos Aires staje się ulubioną opcją dla wielu osób podróżujących z różnych stron świata. Stolica Argentyny jest symbolem miejskości, co znajduje odzwierciedlenie w niezliczonych muzeach, salach teatralnych i galeriach sztuki. I jest oczywiste, że każdego dnia ludzie z okolicznych krajów starają się mieszkać w Argentynie, szczególnie mieszkając w Buenos Aires.
Czytaj Więcej
Życie i podróże

Jak robić turystykę w Limie: miasto niuansów i kontrastów

W tym przewodniku powiem ci, co robić i gdzie iść w tym mieście, co niewątpliwie jest niezrównanym doświadczeniem podróżniczym. Możesz być zainteresowany: Jak mieszkać w Peru będąc obcokrajowcem: Pełny przewodnik 2018 Spis treści Gdzie jest miasto Lima Jak dostać się do Limy Zakwaterowanie w Limie Atrakcje turystyczne w Magicznym Obwodzie Wodnym Lima Most Westchnień Historyczne Centrum Limy Plaza Mayor Lima lub Plaza de Armas Dom peruwiańskiej literatury Bazylika i klasztor San Francisco de Lima Park miłości Gastronomia Limy El Ceviche Causa Lima Stolica przyjaźni Lima, stolica Republiki Peru, znajduje się na środkowym wybrzeżu kraju i ma uprzywilejowane położenie geograficzne.
Czytaj Więcej
Życie i podróże

Jak wyglądać pięknie podczas podróży: praktyczne wskazówki

Podróżowanie jest bardzo przyjemne. Ale wiele razy, aby dotrzeć do celu, musisz spędzić niekończące się godziny w samolocie, pociągu lub autobusie. Niezależnie od środka transportu i bez względu na to, jak długo podróżujesz, powinieneś wyglądać pięknie podczas podróży. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy nie chcą stracić blasku tylko dlatego, że podróżują, jeśli chcesz pozostać wiernym swojemu stylowi, gdziekolwiek jesteś.
Czytaj Więcej
Życie i podróże

Co robić w Ushuaia, najbardziej wysuniętym na południe mieście na świecie

Ushuaia to najbardziej wysunięte na południe miasto na świecie, stolica La Isla Grande w Ziemi Ognistej, jednej z 23 prowincji Argentyny. To jest na końcu lub na początku świata, wszystko zależy od szkła, z którym wyglądasz. Jest również doskonałym miejscem turystycznym dla każdego miłośnika fotografii, ponieważ krajobrazy, które tam się znajdują, są po prostu magiczne.
Czytaj Więcej
Życie i podróże

4 strony internetowe, aby znaleźć bezpłatne przewodniki po innych krajach

Osobiście, kiedy idę do nowego miejsca, staram się znaleźć lokalnych przewodników. Dzięki nim unikam po prostu robienia typowego zdjęcia, a ja dostaję się do miasta, znając codzienne życie i ukrytą magię dla turystów. Na szczęście nie tylko ja szukam czegoś takiego. Obecnie coraz częściej spotyka się strony internetowe specjalizujące się w usługach lokalnych przewodników.
Czytaj Więcej
Życie i podróże

Wakacje z dziećmi: ciesz się i zapisz TAK to możliwe

Wyjazd na wakacje z dziećmi na pokładzie jest bardzo pozytywny i przyjemny. Nie jest to jednak tajemnica, która jest również nieco chaotyczna i stresująca. Musisz być świadomy wielu szczegółów jednocześnie. I nie wspominając, że nagle dzieci wymawiają fatalne zdanie (ostatnia rzecz, którą rodzice chcą usłyszeć podczas wakacyjnej podróży), „Jestem znudzony”.
Czytaj Więcej
Życie i podróże

Jak uprawiać turystykę w Bariloche: miasto, wiele opcji

Spis treści Gdzie jest Bariloche Jaki jest najlepszy czas na Bariloche Najlepsze wycieczki w Bariloche Otto Hill Katedra Hill Nahuel Huapi Lake Campanario Hill Inne miejsca turystyczne w Bariloche Zakwaterowanie w Bariloche Niektóre hotele w Bariloche Cabins w Bariloche Budżet i planowanie Bariloche to Idealne połączenie San Carlos de Bariloche to miasto położone w prowincji Rio Negro w Argentynie.
Czytaj Więcej