Kategoria Życie i podróże

Życie i podróże

7 krajów, do których możesz podróżować za mniej niż 25 USD dziennie [2019]

Wiele osób uważa, że ​​podróże mogą okazać się nieco drogie i chociaż może to być prawdą, jeśli czeka się na hotele pięciogwiazdkowe i luksusowe rejsy, to na ogół jest to błąd. Na całym świecie istnieją kraje, w których dzięki niskim kosztom utrzymania i (w niektórych przypadkach) silnemu dolarowi amerykańskiemu możliwe jest przejście z bardzo niskim budżetem.
Czytaj Więcej
Życie i podróże

Park Narodowy Canaima: skarb ducha przygody

Park Narodowy Canaima to duma i cenny skarb dla Wenezuelczyków. Jego majestatyczne krajobrazy przywołują na myśl wielkość kraju pełnego kolorów, kontrastów i naturalnej energii. Ale Canaima nie należy tylko do Wenezuelczyków, aw 1994 r. UNESCO uznało tę przestrzeń za miejsce światowego dziedzictwa.
Czytaj Więcej
Życie i podróże

Jak wyemigrować ze zwierzętami: 5 miejsc, z którymi chcesz się udać

Migracja ze zwierzętami to największe pragnienie tych, którzy kochają swoich wiernych towarzyszy. Doświadczenie życia w innym kraju może być początkowo trudne, ale bycie dobrym towarzystwem może być prostsze, a kto lepszy niż nasi czworonożni przyjaciele. Zwierzę to towarzystwo, solidarność, miłość; To miłe wspomnienie, które czerpiemy z naszego domu, ale jest ono również pełne optymizmu, jakiego potrzebujemy, aby zacząć od zera w odległych krajach.
Czytaj Więcej
Życie i podróże

Podróżowanie bez bagażu: 3 szybkie i bezpieczne sposoby osiągnięcia tego celu

Chęć podróżowania i poznawania innych kultur, języków i zwyczajów jest czymś bardzo pozytywnym i wzbogacającym. Wszyscy marzymy o poznaniu pewnego kraju, wszyscy mamy daleką miłość do miasta, które kochamy. Ale jeśli chcemy zrealizować nasze marzenie, musimy mieć dobrze zorganizowane planowanie i mieć odpowiedni budżet na przygodę, którą chcemy podjąć.
Czytaj Więcej
Życie i podróże

Języki

Rzemiosło, słowo, które może być nieco niezręczne dla tych, którzy go nie znają. Niektórzy ludzie zabrzmią jak sprzątanie domu lub zamiatanie podwórka, ale w przeciwieństwie do zadań wykonywanych w domu, te transakcje mogą zwiększyć ekonomię, dzięki czemu można szybko osiedlić się za granicą.
Czytaj Więcej